Metaverse NFT Motor Sporları İncelemesi

 Metaverse NFT motor sporları ile kazanmaya başlayın. Merhaba, Metaverse oyuncuları! arabalarınızı yüksek oktanlı benzinle doldurun ve Ready Player Motorsports Review için kemerlerinizi bağlayın.

Yakında, kripto.day loncası üyeleri, RPM ile beraber çalıştığımız ve bir dizi aracı garanti altına aldığımız için yarış pistlerine katılabilecek.

Bugünkü araştırma, oyunun çeşitli yanlarını ve Haziran 2022’de piyasaya çıktığında Ready Player Motorsports’un nasıl görüneceğini vurgulayacak.

Hazır Oyuncu Motor Sporları İncelemesine devam etmeden önce aşağıdakileri göz önünde bulundurun.

Ready Player Motorsports Demo’yu indirin ve oynayın. Daha fazla bilgi için haber içeriklerini ziyaret ediniz. Diğer haberler

Hazır Oyuncu Motor Sporları Nedir?

Metaverse NFT motor sporları

Ready Player Motorsports, oyna-kazan ödülleri ve NFT’leri kullanan oyuncuların sahip olduğu varlıklara sahip birinci şahıs bir yarış oyunudur.

Oyunun ilk aşaması, yarış alanında efsanevi hale gelen önceki dönemlerden arabaları içeriyor.
Bir sürüş oyunu olarak RPM, beceriye dayalı olacak ve oyuncuların bir NFT arabasına sahip olmaları ve bir yarışa girmek için RPM Token’ı kullanarak bir giriş ücreti ödemeleri gerekecek.

RPM Token, Polygon’a dayalıdır ve ekosistem genelinde yarış arabaları için benzin, araba yükseltmeleri için ödeme jetonu ve oyuncuları ödüllendirme aracı olarak kullanılır.

Ready Player Motorsports’u oynaması ücretsiz mi?

Oyun oyna-kazan olsa da, oynamak ücretsiz değil. Ready Player Motorsports oynamak istiyorsanız iki seçeneğiniz var.) Darphane sayfası aracılığıyla 100 MATIC sabit fiyatına bir NFT Arabası darp edin.) Gelir paylaşımı olan ortak bir loncadan ücretsiz burs isteyin.

Ready Player Motorsports ile Hangi Cihazlar Uyumludur ?

Ready Player Motorsports, Windows için bu Haziran’da piyasaya çıkacak . İlk aşama tek oyunculu olacak, daha sonra çok oyunculu mod gelecek. RPM, bir Android ve iOS sürümünü zamanında yayınlayacak ve VR’nin de yolun aşağısında olması planlanıyor.

NFT arabaları hazır oyuncu motor sporlarını sergiliyor

Merhaba, Metaverse oyuncuları! Arabalarınızı yüksek oktanlı benzinle doldurun ve Ready Player Motorsports Review için kemerlerinizi bağlayın. Yakında, kripto.day Loncası üyeleri, RPM ile birlikte çalıştığımız ve bir dizi aracı güvence altına aldığımız için yarış pistlerine katılabilecek. Bugünkü inceleme, oyunun çeşitli yönlerini ve Haziran 2022’de piyasaya çıktığında Ready Player Motorsports’un nasıl görüneceğini vurgulayacak.

Metaverse NFT Motor Sporları

Hazır Oyuncu Motor Sporları Oynanışı

Ready Player Motorsports, herkesin deneyebileceği bir demo ile tipik birinci şahıs yarış oyun deneyimi sunuyor. İlk 5’te bitirmek ve RPM Jetonlarında ödül almak için yarış pistinde sürüş becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

Sürüşün yanı sıra, Özel Mağazalar kullanarak araba yükseltmeleri, benzin istasyonlarından arabanıza yakıt ikmali yapmak veya VIP alanı olan Skybox’larda takılmak gibi kullanacağınız çok sayıda başka oyun yönü vardır. Tüm bu hizmetler, sahiplerine pasif kazanç sağlar ve daha sonraki bir tarihte satılacaktır.

Hazır Oyuncu Motor Sporları İncelemesine Dinamik Araba NFT’leri ile devam edelim…

Dinamik Araba NFT’leri

Ready Player Motorsports ekibi, araba yükseltmelerini zincirde depolamak için benzersiz akıllı sözleşmeler kullanan Dinamik NFT’ler olan bir yarış oyununda “türünün ilk örneği”ni yarattı , böylece NFT arabalarının değerinin yenisine aktarılmasını sağladı. satıldığında sahibi

Özetle, araba yükseltmelerinden performansa ve lider panosu konumlarına kadar her şey zincir üzerinde kaydedilecek , böylece hem yükseltmeler hem de oynanışta tam şeffaflık var.

İlk araba serisinin basılmaya hazır olmasıyla birlikte RPM, geçtiğimiz on yıllardan kalma nostaljik ve eski bir tasarım kullanarak oyunu başlatmak istiyor. Oyun, modern araçlarla arazi yarışı vb. gibi alternatif bir oyun deneyimi sunabilecek farklı yarış pistlerine sahip daha fazla araba sunabilir.

Osmoto – Mach1 Yarış Arabası Serisi

Oscar Motorworks, Ready Player Motorsports için Osmoto-Mach1 yarış arabasını yarattı. Osmoto – Mach1 yarış arabasının tasarımı 1930’da kullanılan eski model yarış arabalarına çok tanıdık geliyor ama korkmayın; modern performans bileşenleri ile donatılmıştır.

Ready Player Motorsports çeşitli araba özelleştirme kombinasyonları Merhaba, Metaverse oyuncuları! Arabalarınızı yüksek oktanlı benzinle doldurun ve Ready Player Motorsports Review için kemerlerinizi bağlayın. Yakında, kripto.day Loncası üyeleri, RPM ile birlikte çalıştığımız ve bir dizi aracı güvence altına aldığımız için yarış pistlerine katılabilecek. Bugünkü inceleme, oyunun çeşitli yönlerini ve Haziran 2022’de piyasaya çıktığında Ready Player Motorsports’un nasıl görüneceğini vurgulayacak.

Hazır Oyuncu Motor Sporları İncelemesi 15

Ek olarak, ortak loncalar ve projeler sınırlı sayıda markalı Mach1 arabalarına sahiptir. Bunlar ayrıca AI kullanan tek oyunculu modda da yer alıyor. Onlara karşı sürmek zorunda kalacaksın.

Şu anda, Ready Player Motorsport arabasını basarsanız, doğrudan Ethereum cüzdanınıza gider, ancak önümüzdeki haftalarda satın alma ile birlikte, aşağıdaki videoda açıklandığı gibi arabanızın görünümünü özelleştirebileceksiniz.

Özelleştirme güncellemesinden önce araba satın alan kullanıcılar da onları özelleştirebilecek.

NFT Araba Yükseltmeleri

RPM jetonunu kullanarak yükseltebileceğiniz birçok bileşen vardır. Ready Player Motorsports’ta “ligler” olacağını unutmayın. Bu, kazanma şansı sıfır olan bir süper arabaya veya olağanüstü becerilere sahip bir oyuncuya karşı yarışmamanızı sağlar.

Şimdi, mevcut NFT Car yükseltmelerine bir göz atalım . Bu bileşenlerin her biri, maksimum performans elde etmek için beş kata kadar yükseltilebilir.

Motor : 1-5
Süspansiyon : 1-5
Direksiyon : 1-5
Turbo Şarj Cihazı : E/H
Elektrik (Yalnızca Coorest NFT Sahipleri için geçerlidir)
Azot : E/H,

Hazır Oyuncu Motor Sporları Araba yükseltmeleri ve özelleştirme

Merhaba, Metaverse oyuncuları! Arabalarınızı yüksek oktanlı benzinle doldurun ve Ready Player Motorsports Review için kemerlerinizi bağlayın. Yakında, kripto.day Loncası üyeleri, RPM ile birlikte çalıştığımız ve bir dizi aracı güvence altına aldığımız için yarış pistlerine katılabilecek. Bugünkü inceleme, oyunun çeşitli yönlerini ve Haziran 2022’de piyasaya çıktığında Ready Player Motorsports’un nasıl görüneceğini vurgulayacak.
Hazır Oyuncu Motor Sporları Araba yükseltmeleri ve özelleştirme. Resim Kaynağı: Ready Player Motorsports web sitesi.
NFT Araba Özelleştirme
Araba yükseltmelerinin yanı sıra, arabanızın görünümünü tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Kullanılabilir özelleştirme seçenekleri aşağıdaki gibidir.

Kapüşon
ön ince çizgili
Koltuk
kaput
kaporta logosu
Yarış Pisti

Hazır Oyuncu Motor Sporları Yarış Pisti

Hazır Oyuncu Motor Sporları Yarış Pisti

Merhaba, Metaverse oyuncuları! Arabalarınızı yüksek oktanlı benzinle doldurun ve Ready Player Motorsports Review için kemerlerinizi bağlayın. Yakında, kripto.day Loncası üyeleri, RPM ile birlikte çalıştığımız ve bir dizi aracı güvence altına aldığımız için yarış pistlerine katılabilecek. Bugünkü inceleme, oyunun çeşitli yönlerini ve Haziran 2022’de piyasaya çıktığında Ready Player Motorsports’un nasıl görüneceğini vurgulayacak.
Hazır Oyuncu Motor Sporları Yarış Pisti
Bu, yarışacağınız ilk yarış pisti. Ready Player Motorsports, gelecekte sizin tarafınızdan benzersiz bir sürüş yaklaşımı gerektirecek farklı araziler ve tasarımlarla daha fazla yarış pisti sunacak.

Pasif Kazanç NFT Varlıkları

Aşağıda, oyunla ilgili varlıklara sahip olmanın faydalarını anlatacağım. Bunlar daha sonra, OpenSea’de 1.5ETH taban fiyatla mevcut olan Akaryakıt İstasyonları ile satışa sunulacak.

Aşağıda bulacağınız NFT’ler tüm yarış ödüllerinden ve giriş ücretlerinden %10 kazanır. RPM belirteçleri aşağıdaki gibi dağıtılır.

Topluluk Havuzu : 20%
Akaryakıt İstasyonları : %10
Fikri Mülkiyet : %30
Skybox’lar : %40
NFT Gökyüzü Kutuları
RPM yarış pisti başına 400 NFT Skybox olacak ve her biri yarışlar tarafından oluşturulan ücretleri eşit olarak paylaşacak.

Skybox’a sahip olmanın faydaları:

Yükseltilebilir ve satılabilirler.
Yarış giriş ücretleri kazanın.
Yarış ödüllerinin yüzdesini kazanın.
Skybox ModeliSkybox Modeli
Skybox Modeli 3D RPMSkybox Modeli
3d salonda Skybox RPM Modeli.Skybox Modeli
NFT Akaryakıt İstasyonları
Akaryakıt İstasyonları, her oyuncunun bu suyu yarışmak için alması gerektiğinden, yarışçılar için bir giriş kapısı olacaktır. Yarışlar için yakıt 0 ile 100 dolar arasında değişecek.

Oyun varlıklarının Alpha Collection’ında sadece 20 Akaryakıt İstasyonu var . Yeni bir araba koleksiyonu çıktığında ek Benzin İstasyonları piyasaya sürülecek .

Akaryakıt istasyonuna sahip olmanın faydaları:

İkincil piyasada daha fazla değer elde etmek için bunları özelleştirin ve yükseltin.

NFT Özel Mağazalar

Bu NFT’ler, oyuncuların yarış arabalarını yükseltmelerinin tek yolu olduğu için pasif gelir sunacak.

Özel Mağaza Sahibi Olmanın Faydaları

Oyun içi araba yükseltmelerinden RPM kazanın.
Yükselt ve sat.

Gıda ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak için Ready Player Motorsports, gerekli fonları toplamak için Extinction Partnerz ile ortaklık kurdu. Tüm gelirler, gerçek hayattaki zürafa yardım kuruluşu Zürafa Koruma Vakfı’na gidiyor.

Bir NFT Zürafa sahibi olmak iyi bir amaç içindir ve herhangi bir pasif gelir getirmeyecektir.

Burs Programı
Ready Player Motorsports, bazıları oyna-kazan oyun alanında iyi bilinen birkaç büyüyen lonca ve projeyi kendine çekti. Bu oyunda burs almak çok doğal ve mantıklı. İlk darphane serisi sadece 1.000 araba (hariç ortakların arabaları) olacak, bu da yeni oyuncuların girişini sınırlı hale getirerek onları kıt hale getiriyor.

NFT arabalarının fiyatı takdir edilirse, araba almaya gücü yetmeyen yeni oyuncular için yüksek giriş engelini ortadan kaldırmak için burslar şart olacaktır. En azından yeni araba darphaneleri gelene kadar.

Ve hayır, bu sana git bir araba al çünkü daha değerli olacaklarını söylemiyorum, asla kaybetmeyi göze alabileceğinden daha fazlasını harcama ve bu bir yatırım tavsiyesi değil, sadece benim düşüncem.
Burs sistemi henüz yapım aşamasında olduğundan sizinle paylaşabileceğimiz başka bir bilgi yok.

RPM NFT Açıklaması

RPM , Polygon’da bir ERC-20 jetonudur ve Ready Player Motorsports için birincil oyun içi para birimi olarak kullanılır.

Ayrıca NFT satın alımları, oyun giriş ücretleri, oyun içi satın alımlar ve tabii ki oyun ödülü olarak kullanılır.

RPM Toplam arz: 1.000.000.000 . (Bir milyar)

RPM, oyunun tek simgesidir ; Ready Player Motorsports, çift jetonlu bir ekonomi kullanmaz.

RPM Nasıl Kazanılır

Oyuncular için birincil gelir kaynağı yarış olacak. Bugün telegram grubumuzda düzenlenen AMA’da, Ready Player Motorsport CEO’su Michael Corkery, Tokenomics hakkında soru sorulduğunda şunları söyledi:

Oyunu bir gelir kaynağı olarak oynayan kişilerin gerçekten değerli bir şeyler kazandığından emin olmak istiyoruz. Odak noktamız, ilk sorumluluğumuz olan oynayarak kazanarak oyun oynayarak kendilerini ve ailelerini destekleyen oyuncudur, bu nedenle jetonu güvenli ve sürdürülebilir hale getirmemiz gerekiyor.
Michael ayrıca şunları da ekledi:

8 saat oynayan bir oyuncu için, çok oyunculu sürümler geliştikçe, daha yüksek bahisli yarışlara sahip olabileceğimiz için, 100 $ verme veya alma kazanmayı bekleyebilirler.
Yarışlardan elde edilen kazanç, oyuncuların belirli bir yarış için yatırdıkları toplam RPM’ye bağlıdır ve dağıtım şu şekilde gerçekleşir:

  1. Sıra: %60
  2. Sıra: %40
  3. Sıra: %10
  4. Sıra: %5
  5. Sıra: %5
    6-10 Yer: 0
    Anlayabileceğiniz gibi, başabaş veya kar elde etmek için ilk 5’te bitirmeniz gerekecek. Ücretsiz yarışlar da olacak, ancak ücretsiz olarak oynamanıza ve ödüllerin bir kısmını kazanmanıza izin verecek herhangi bir “Enerji” sistemi olup olmayacağını bilmiyoruz.

Yarışın yanı sıra, burada RPM kazanmanın başka yolları da var . Hepsinden bahsetmeden bu nasıl bir Ready Player Motorsport olur? Yapabileceksin:

Bahis RPM’si.
Yönetime Katılın.
Kendi Pasif Gelir NFT Varlıklarına Sahip Olun.
Diğer oyunculara burs teklif edin.
NFT Arabaları ve diğer varlıkları pazarda takas edin. ( Spekülasyon )
Fiyat gelecekte takdir edilirse, jetondan kar elde edin. ( Spekülasyon )
Jeton Dağıtımı
Aşağıda, oyunun teknik incelemesine göre RPM jeton dağılımının nasıl planlandığını görebilirsiniz.

Ödüller: %75
Pazarlama %5
Takım 5%
Mevcut %15
RPM Token Dağıtımı
RPM Token Dağıtımı
Ortaklar ve Loncalar
Polygon ve Polygon Studios , ortaklık boyunca teknik ve tanıtım desteği sunarak katkıda bulunacak.
Venly , Venly’nin teknolojisini kullanmak için temel bir durum olarak RPM ekosistemindeki Metaring sahipleri için yeni yardımcı programlar bulmaya yardımcı olacaktır.

Genel olarak, Ready Player Motorsports’un eğlenceli ve iyi bir oyuna dönüşebileceğine inanıyorum. En iyi sürücü kazansın.

NFT haberleri ve NFT oyunları için takipte kalın.

https://kripto.day/metaverse-nft-motor-sporlari/

Yorumlar

Popüler Yayınlar